Hakkımızda - İveo Elektronik Savunma Sistemleri

Elektronik Savunma
Sistemleri San.Tic. A.Ş.
TR  | EN
İçeriğe git

Ana menü:


Temel amacı yüksek teknolojili tasarımları kendi bünyesinde geliştirerek ülkemize kazandırmak olan İveo Elektronik Savunma Sistemleri A.Ş, Ankara Üniversitesi Teknokent yerleşkesinde faaliyet göstermektedir.

İveo Elektronik Savunma Sistemleri Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini, Doç.Dr. İsmet KÖKSAL yürütmektedir. Şirketin Genel Müdürlük görevi, Elektrik-Elektronik Mühendisi Oğuzhan EFE’ye teslim edilmiştir. 2005-2018 yılları arasında Aselsan Radar Elektronik Harp Sektör Başkanlığında RF/Mikrodalga Tasarım Mühendisi olarak çalışmış olan Oğuzhan EFE, Aselsan tarafından geliştirilen birçok Elektronik Harp ve Radar projelerinde tasarımcı olarak görev almıştır.

İveo Elektronik Savunma Sistemleri A.Ş; RF/mikrodalga devre ve sistemler, sayısal ve analog devre tasarımları ve üretimleri, askeri ve endüstriyel uygulamalar için çok katlı devre kartı tasarımları ve üretimleri, bu ürünlerin mekanik tasarım ve paketlemeleri, kablaj tasarımları ve üretimleri, elektronik kart ve cihaz onarımları alanlarında, tecrübeli ve uzman kadrosu ile faaliyet göstermektedir.

İveo Elektronik Savunma Sistemleri A.Ş. askeri ve endüstriyel projelerde proje yönetim ve idaresi, sistem mühendisliği, ürün tedarik danışmanlığı, araştırma ve geliştirme danışmanlığı ve test süreci teknik danışmanlığı sağlamaktadır.

 
İveo Elektronik Savunma Sistemleri A.Ş., sahip olduğu kalite yönetim süreçleri, iş sağlığı ve güvenliği politikaları ve bilgi güvenliği yönetim sistemlerine uygun olarak süreçlerini yönetmektedir.  Yürüttüğü projelerde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sürekli iyileşme odaklı, güvenilir, planlı ve istenen hizmeti zamanında gerçekleştirme anlayışıyla çalışmaktadır.

Vizyon
ARGE’ye önem veren, şimdiki zamanda gelişen teknolojinin yakın takipçisi, gelecek zamanda teknolojiye yön veren, çevreye ve insana duyarlı milli bir değer olan bir şirket olmak.

Misyon
Çok çalışarak, yorulmayarak ve üreterek, Türk mühendisliğini ve işçiliğini en verimli şekilde bir araç olarak kullanarak ülkemize ve bilime katkı sağlamak.

Tüm Hakları Saklıdır. 2019 © İveo Elektronik Savunma Sistemleri Sanayi Ticaret A.Ş.
İçeriğe dön | Ana menüye dön